BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

“Vendi më i lumtur në botë është...”, surprizon sërish Fjolla Morina, pozon krah biznesmenit dhe i thotë fjalët më të bukura

“Vendi më i lumtur në botë është...”,

Disa ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me bznesmenin Fisnik Syla. Ajo publikoi një foto pranë tij në Instagram, krahas së cilës shkruante se dashuria e tyre ka fituar mbi gjithçka.

Pak minuta më parë, ajo ka publikuar dy foto të tjera me partnerin, në njërën prej të cilave shfaqet shumë e buzëqeshur. Këngëtarja i ka bërë një dedikim të ëmbël Sylës, teksa shkruan: "Vendi më i lumtur në botë është me ty!"

“Vendi më i lumtur në botë është...”,

Më të lexuarat