Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vendimi i Holandës për Shqipërinë, biznesmeni i njohur shqiptar del me deklaratën ‘thumbuese’: Nëse unë nuk lyej buzët nuk hyni më në BE!

Postuar: 10/10/2019 - 14:59

Ai njihet për natyrën e tij ekstravagante dhe provokative. Bëhet fjalë për biznesmenin Elton Ilirjani, i cili nuk nguron të hidhet kundra dhe të ironizojë shumë nga faktet me të cilat ndeshemi në përditshmëri.

Biznesimeni ka reaguar gjithnjë shumë ashpër mbi hapjen e negociatave për hyrjen e Shqipërisë në BE. Mbi faktin që Hollanda doli kundra vendimit për hapjen e negociatave, duke vendosur disa pika për plotësimin e tyre, Eltoni nuk ka hezituar të ironizojë.

“I dashur Alvanoz Kavanoz, Holandezi Këndezi jua mblodhi nëse si lyej unë buzët lirshëm nuk hyni në BE. Prandaj po ri-filloj t’i lyej, do zoti jua kthej mendjen këto 7-8 ditë”,-ka shkruar Eltoni në rrjetet sociale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 08:22

Në çdo puntatë të emisionit “E diela shqiptare” transmetohet rubrika “Ka një mesazh” për ty ku shfaqen histori të ndryshme që kanë në fokus njerëzit e zakonshëm.

Postuar: 14/10/2019 - 08:05

Rita Lati, aktorja që na ka bërë të qeshim me rolet e saj për vite të tëra, ishte e ftuar dje në

Postuar: 14/10/2019 - 07:54

Gazetari i njohur Enkel Demi, prej ditës së sotme do të nisë një tjetër emision larg televizionit

Postuar: 13/10/2019 - 22:11

Majlinda Bregu njihet si një ndër figurat e njohura të politikës që kujdeset vazhdimisht për imaz

Postuar: 13/10/2019 - 21:52

Këngëtarja Manjola Nallbani edhe pse plot 52 vjeçe, ajo është mjaft në formë dhe ka treguar gjith

Postuar: 13/10/2019 - 20:53

Në fund njëri prej tyre eliminohet.

Postuar: 13/10/2019 - 19:54

Vdes në moshën 81-vjeçare aktori i njohur britanik, Stephen Moore.