BREAKING NEWS

Kishte marrë leje nga burgu për të takuar gruan dhe e ekzekutuan me plumb në kokë, zbulohet identiteti i shqiptarit që u vra në zonën e kriminelëve më të fuqishëm në Itali (EMRI)

Kishte marrë leje nga burgu për të takuar gruan dhe e ekzekutuan
x

Gossip

Vendimi i Holandës për Shqipërinë, biznesmeni i njohur shqiptar del me deklaratën ‘thumbuese’: Nëse unë nuk lyej buzët nuk hyni më në BE!

Vendimi i Holandës për Shqipërinë, biznesmeni i njohur

Ai njihet për natyrën e tij ekstravagante dhe provokative. Bëhet fjalë për biznesmenin Elton Ilirjani, i cili nuk nguron të hidhet kundra dhe të ironizojë shumë nga faktet me të cilat ndeshemi në përditshmëri.

Biznesimeni ka reaguar gjithnjë shumë ashpër mbi hapjen e negociatave për hyrjen e Shqipërisë në BE. Mbi faktin që Hollanda doli kundra vendimit për hapjen e negociatave, duke vendosur disa pika për plotësimin e tyre, Eltoni nuk ka hezituar të ironizojë.

“I dashur Alvanoz Kavanoz, Holandezi Këndezi jua mblodhi nëse si lyej unë buzët lirshëm nuk hyni në BE. Prandaj po ri-filloj t’i lyej, do zoti jua kthej mendjen këto 7-8 ditë”,-ka shkruar Eltoni në rrjetet sociale.