BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Gossip

Venusi te Demi, 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat në dashuri

Venusi te Demi, 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat në

Afërdita më 17 mars do të zhvendoset te Demi dhe deri më 11 Prill do të qëndrojë atje dhe do të sjellë ndryshimet e saj.

Demi konsiderohet si një shenjë e tokës dhe në këtë mënyrë do të krijojë një klimë të qetë mes partnerëve, ndërsa në të njëjtën kohë do të krijojë kushtet e duhura për të zgjidhur çdo problem që ekzistonte dhe për t’i vendosur ato në një rresht.

Në të njëjtën kohë, shenjat në përgjithësi do të kenë një humor intensivisht romantik pasi Afërdita është planeti i dashurisë dhe marrëdhënieve. Do të na bëjë të kemi prioritet lidhjet e dashurisë, ndërkohë që nuk ka gjasa që në disa raste të nxisë ndjenja posesiviteti dhe xhelozie. Të gjithë do të ndihen pak më intensivë dhe romantikë këtë herë, por në veçanti tre janë ata që do të jenë më të favorizuarit.

Lexoni nëse i përkisni një prej këtyre tre shenjave që do të favorizohen nga Venusi në Demi:

Akrepat gjithsesi janë shenja mjaft dashurore dhe në kombinim me hyrjen e Venusit në Akrep do afrohen edhe më shumë me partnerët e tyre, ndërkohë që nuk do të jenë të pakta momentet e nxehta të dashurisë. Më në fund ata do të jenë në gjendje të gjejnë pak kohë dhe të lënë mënjanë streset e tyre të përditshme, ndërsa do të kalojnë kohë edhe me partnerin.

Sigurisht, Demat janë shenjat që nuk mund të mungonin në listën tonë, pasi ata presin Venusin. Do të arrijnë në një periudhë të shkurtër kohore të zgjidhin mosmarrëveshjet me partnerin, të afrohen, ndërsa të palidhurit do të fitojnë vetëbesim dhe humor të fortë për flirtim.

Bricjapët janë shenja të zodiakut që në tremujorin e fundit e patën mjaft të vështirë të relaksoheshin dhe të vendosnin në plan të dytë romancën e tyre. Periudha kohore që Afërdita do të jetë te Demi do t’i ndryshojë gjërat tërësisht, ndërsa ata do mund të afrohen edhe më shumë me partnerin. Përveç kësaj, ata kanë shumë të ngjarë të organizojnë një ekskursion ose aktivitet të përbashkët të minutës së fundit.