Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vera Grabocka mori dhuratën më të bukur për ditëlindje nga kjo këngëtare, por surpriza e madhe është mosha e saj

Postuar: 21/03/2019 - 18:28

Ajo është një ndër femrat më tërheqëse të skenës dhe na duhet të themi që nuk tregon aspak për vitet që ka.

Ndoshta nuk do ta besoni, por Vera Grabocka feston sot 68-vjetorin.Regjisorja e njohur shqiptare ka sot ditëlindjen dhe ka marrë një surprizë mjaft të veçantë nga një prej adhurueseve të saj më të mëdha.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Arilena Ara, e cila e ka uruar Verën me një video të realizuar enkas për të.

Arilena Ara i këndon regjisores këngën e ditëlindjes përmes një videoje ku shfaqet një foto e saj me Verën.

“Gëzuar ditëlindjen, të dua!”, i shkruan këngëtarja Verës, e cila të njëjtën video e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram dhe ia ka kthyer Arilenës “Edhe unë të dua.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday @veragrabocka I love you! ❤️

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 08:00

“Në Shqipëri të flasësh për mjedisin, shëndetin apo mbrojtjen e natyrës je alien ose i çmendur por ndërkohë qe ne bëhemi copash për 30-qershorin, toka dhe deti helmohet çdo sekondë në këtë vend të bekuar!”

Postuar: 17/06/2019 - 07:52

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të

Postuar: 17/06/2019 - 07:18

Rezarta është nënë e tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë, por për shkak të problemeve të em

Postuar: 16/06/2019 - 19:55

Atë e njohin të gjithë për rolet e tij të panumërta në ‘Portokalli’ ku ka spikatur me

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio L

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade