Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vesa Luma kërkon të martohet sërish

Postuar: 19/06/2019 - 22:10

Vesa Luma ka kërkuar të martohet sërish.
 
Këngëtarja e cila është nënë e një fëmijë, së fundmi postoi një fotografi ku shihet me një make-up të lehtë dhe flokë të rregulluara thjeshtë.
 
Ajo etiketoi bashkëshortin e saj, reperin Big Basta dhe e pyeti: “A martohem prapë?”.
 
Nëse nuk e dini, Vesa dhe Big Basta kanë një djalë bashkë i cili tashmë është rritur. Çifti jeton sa në Zelandë të Re, sa në Kosovë e Shqipëri.
 
Sidoqoftë, lidhja e tyre është e shëndosh, të paktën kështu duket nga fotografitë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/07/2019 - 23:55

 Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të shumtë janë ata që kanë interes për të.

Postuar: 22/07/2019 - 23:30

 Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për

Postuar: 22/07/2019 - 23:12

Këto ditë në media është shkruar se emisioni i Adi Krastës ‘A-show’ do të mbyllet.

Postuar: 22/07/2019 - 23:02

Aktorja Hazal Kaya e serialit të famshëm që pushtoi ekranet shqiptare, “Dashuri e ndaluar&r

Postuar: 22/07/2019 - 22:43

Me siguri e keni vene re qe moderatori Arian Çani vishet gjithmonë me këmisha te zeza ne emisioni

Postuar: 22/07/2019 - 21:24

Prej disa vitesh Ed Manushi ka prezantuar "Procesin Sportiv" në Top Channel.

Postuar: 22/07/2019 - 21:22

Duda Balje është një prej deputeteve më të përfolura të Kuvendit të Kosovës.