Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Vetëm mos i bëj si pllaka banjoje”, Arbana Osmani i kthehet komentueses : Edhe sikur...(Foto)

Postuar: 17/07/2019 - 09:37

Arbana Osmani ka treguar se këtë periudhë do të merret me estetikën e dhëmbëve. Por, shumë VIP-a janë kritikuar pasi kanë kuruar dhëmbët e tyre. Tejet të bardhë, tendenca më e re e personazheve publik për dhëmbët ka sjellë që komentuesit t’i kritikojnë hapur.

“Amon vetëm mos i bo si pllaka banjo, se deri sot të merja shembull vetëm Arbana Osmani si ka bo si gjithë. Të dua fort,”– i shkruan ndjekësja Arbana Osmanit.

Si rrallëherë, moderatorja ka vendosur të replikojë duke ja bërë të qartë se nuk do i bëjë në atë mënyrë sepse nuk i pëlqen as vetë.

 “Nuk do i bëj moj, nuk më bën doktor Eno edhe sikur të dua (që nuk dua)”- është përgjigja e Arbana Osmanit.

Duket se moderatorja ka vendosur të ruajë pamjen e saj natyrale, dhe nuk preferon të ndjekë trendin e ri të dhëmbëve!

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.  Së fundmi ajo ka publikuar një foto si gjithmonë, ndryshe nga të tjerët ku duket një mashkull që e tërheq në rërë.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati

Postuar: 23/08/2019 - 10:18

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian