BREAKING NEWS

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me COVID-19 u identifikuan në vendin tonë në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Gossip

“Vetëm mos i bëj si pllaka banjoje”, Arbana Osmani i kthehet komentueses : Edhe sikur...(Foto)

“Vetëm mos i bëj si pllaka banjoje”, Arbana Osmani i

Arbana Osmani ka treguar se këtë periudhë do të merret me estetikën e dhëmbëve. Por, shumë VIP-a janë kritikuar pasi kanë kuruar dhëmbët e tyre. Tejet të bardhë, tendenca më e re e personazheve publik për dhëmbët ka sjellë që komentuesit t’i kritikojnë hapur.

“Amon vetëm mos i bo si pllaka banjo, se deri sot të merja shembull vetëm Arbana Osmani si ka bo si gjithë. Të dua fort,”– i shkruan ndjekësja Arbana Osmanit.

Si rrallëherë, moderatorja ka vendosur të replikojë duke ja bërë të qartë se nuk do i bëjë në atë mënyrë sepse nuk i pëlqen as vetë.

 “Nuk do i bëj moj, nuk më bën doktor Eno edhe sikur të dua (që nuk dua)”- është përgjigja e Arbana Osmanit.

Duket se moderatorja ka vendosur të ruajë pamjen e saj natyrale, dhe nuk preferon të ndjekë trendin e ri të dhëmbëve!