BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x
BREAKING NEWS

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del
x

Gossip

Vetëm pak minuta para nisjes së tij, ja çfarë po ndodh në prapaskenat e "Dancing with the Stars" (FOTO)

Vetëm pak minuta para nisjes së tij, ja çfarë po ndodh

Më në fund dita e shumëpritur erdhi!

Mbrëmjen e sotme, në orën 21:00 do të nis nata e parë e spektaklit më të populluar të kërcimit në Shqipëri dhe bëhet fjalë për “Dancing with the Stars", show-n magjik më të përfolur të momentit.

Tashmë i njohim të gjithë 'Yjet' dhe balerinët profesionist që do të shfaqin talentin e tyre të padiskutueshëm, prezantuesen që është Bora Zemani dhe moderatorin në Gold Room, i cili do të jetë Eno Popi gati për të treguar prapaskenat e garës dhe jurinë që përbëhet nga Dalina Buzi, Valbona Selimllari, Armand Peza dhe Kledi Kadiu.

Së fundmi faqja zyrtare e Instagramit të "DWTS" ka ndarë me ne disa momente nga Vipat vetëm 1 orë para fillimit të spektaklit dhe mund të themi që të gjithë duken shumë entuziastë dhe mezi po presin që të dalin dhe të shkëlqejnë në skenë.

Çiftet me siguri do të na dhurojnë emocione të forta, ku përmes punës së palodhur, talentit dhe bashkëpunimit të përsosur, dyshet më të reja skenike do të kenë një qëllim të vetëm, fitoren.

Nga mbrëmja e sotme dhe çdo të premte, "Dancing with the Stars" ekskluzivisht vetëm në Top Channel.