BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

“Vetëm pak njerëz kanë pasur fatin të ma shikojnë”/ Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin, Monika dhe Beniada i befasojnë të gjithë me atë që i bëjnë Donaldit teksa ai fle gjumë

“Vetëm pak njerëz kanë pasur fatin të ma

Banorët kanë thënë disa nga sekretet e tyre, për një lojë të organizuar me detyrim nga ‘Big Brother’. Dikush tha që kam patur një të dashur 47 vjeç kur isha 23 vjeç.

Beniada tha që puna e parë ka qenë shitëse mishi dhe pastruese. Një tjetër ka thënë që emri i vet në pasaportë është ndryshe nga ai që e thërrasin në përditshmëri.

Më pas banorëve u janë zbuluar të gjitha sekretet dhe u është dhënë kohë 24 orë që të zbulojnë se cili sekret i përket kujt. Ata po mundohen ende të bëjnë bashkë sekretin përkatës me njeriun të cilit mund ti përkasë ky sekret.

Banorët do të flasin me njëri-tjetrin, të bëjnë pyetje për dyshimet që kanë, duke provokuar, ngacmuar, duke mbledhur sa më shumë informacion që të mund të kuptojnë.

Një nga sekretet ka qenë: – Kam patur një pircing në një vend sekret dhe kanë patur fatin ta shohin vetëm disa njerëz – ky sekret nuk është zbuluar akoma se kujt i përket.

Monika dhe Beniada i janë “përveshur” me shaka Donaldit ndërsa fle, për të zbuluar a ka piercing në vend sekret. Ato i ngrenë jorganin dhe qeshin me njëra tjetrën. Jo, thotë Beniada, nuk e ka Donaldi. “Ik shikojani Tanit”, thotë Donaldi duke aluduar se mund ta ketë ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)