Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Vetëm po pate lekë ose Photoshop e bën belin si ty’, trashëgimtarja e Top Channel i kthehet ndjekësit dhe e bën të pendohet: Imagjino ti...(Foto)

Postuar: 24/08/2019 - 16:41

Blogerja Lori Hoxha e kuron në detaje pamjen e saj. Trashëgimtarja e Top Channel herë pas herë poston foto me veshje të bukura dhe me stil, duke tërhequr vëmendjen e publikut dhe ndjekësve.

Këtë mëngjes blogerja ka postuar një foto nga ballkoni i hotelit me një pamje mbresëlënëse, ku shfaqet duke pirë një filxhan kafe, e veshur me rrobabanjo, me mbishkrimin: “Parajsa ime është në Itali dhe përfshin shumë kafe”.

Ajo që bie në sy është komenti i një ndjekësi, i cili shkruan: “Vetem po pate lek e ben belin si ty, ose po pate llogari ne Photoshop”. Por bukuroshja nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje: “Imagjino ti kesh te dyja”.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publiku dhe regjisori vendosi të sjellë një film të dytë.

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Postuar: 21/09/2019 - 13:32

Ndonëse po i mungon muzikës, Rezarta Shkurta vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara

Postuar: 21/09/2019 - 13:26

Viola Spiro ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe i janë besuar gjithmonë disa nga emis