Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Vetëm ty” ndez rrjetet sociale, Luana publikon projektin e ri

Postuar: 21/07/2018 - 09:26

Pas këngës së suksesshme “Mi dhe flakë mallit tim” me Bujar Qamilin, ditën e djeshme këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka lançuar klipin e saj më të ri.

Ajo ka ndezur rrjetet sociale me këngën “Vetëm ty”, duke thyer me rekord klikimesh. Vetëm një ditë ka kaluar dhe kënga e Luanës ka marrë 198,216 klikime.  Projekti i këngës është ritmik dhe është xhiruar në qytetin e Gjakovës.

37546711_2071345516526451_3676426434110291968_n.jpg

37578093_2071345619859774_3824293516637372416_n.jpg

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/02/2019 - 20:19

Nga momenti i parë që bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë, Klea Huta dhe Elgit Doda u shndërruan në çiftin e preferuar të publikut shqiptar.

Postuar: 20/02/2019 - 15:45

Prej disa kohësh është përfolur se gazetari i njohur italian, Vittorio Sgarbi ka një vajzë me një

Postuar: 20/02/2019 - 14:56

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagr

Postuar: 20/02/2019 - 14:47

Arbana Osmani është prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, por nëse

Postuar: 20/02/2019 - 14:40

Mungesa e unazës së fejesës në koncertin e Pavarësisë së Kosovës bëri që të gjithë të gjithë të v

Postuar: 20/02/2019 - 14:34

Ditën e djeshme në të gjitha mediat u përhap me shpejtësi lajmi se Meghan Markle po organizonte n

Postuar: 20/02/2019 - 12:36

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gj