BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Vetëvrasja në rrethana të dyshimta e modeles së njohur, merret nën hetim ish i dashuri i saj, futbollisti me famë

Vetëvrasja në rrethana të dyshimta e modeles së njohur,

Vetëvrasja e modeles së njohur gjermane, Kasia Lenhardt, në moshën 25 vjeçare ka ngritur shumë dyshime.Gazeta ‘bild’ bën me dije se mbrojtësi gjerman i Bayern Munchen, Jerome Boateng është zyrtarisht nën hetim nga Prokuroria Publike e Mynihut si i dyshuar për vrasjen e modeles.

Më herët 25-vjeçarja ka qenë në një lidhje me futbollistin, po që nuk zgjati shumë dhe erdhi ndarja.

Vetëvrasja në rrethana të dyshimta e modeles së njohur,

Në fakt ndarja e tyre nuk ishte e lehtë, sepse futbollisti tha në një intervistë gjëra shumë të pakëndshme për modelen disa kohë më parë. Futbollisti gjerman e akuzoi modelen e ndjerë se ajo e kishte detyruar të ndahej nga ish e dashura e tij dhe se i kishte bërë shantazh për të qëndruar me të. Ndërsa Kasia kishte premtuar se do të tregonte gjithë të vërtetën.

Vetëvrasja në rrethana të dyshimta e modeles së njohur,

Prokuroria ka nisur hetimet pasi në raportin e autopsisë së modeles ka nxjerrë dëmtim të një prej veshëve të saj, që dyshohet se është bërë nga futbollisti.