BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë? Manja paralajmëron 'tërmet' në nivele të larta: Do t’i bëjmë publike sapo të kemi…

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë?
x

Gossip

Victoria Beckham, sekreti i bukurisë së saj dhe regjimi i Beyonce dhe Madonës

Gjëja e parë që bën një yll kur shkon në dietë është të punësojë një trajner personal me pesë yje dhe më pas të kërkojë formulën më të çuditshme dhe më ekstreme.

Kjo është arsyeja pse pothuajse të gjitha yjet humbin peshë në pak ditë.

Victoria Beckham, sekreti i bukurisë së saj dhe regjimi i Beyonce dhe

 Beyoncé, për shembull, është një fanse absolute e dietës së shake- ve pastruese.   Ndër përbërësit kryesorë janë shurupi i panjës, uji, limoni dhe lulet e kajenit që i lëshon poshtë derisa luspa të sinjalizojë humbjen e kilogramëve të tepërt.

Victoria Beckham, sekreti i bukurisë së saj dhe regjimi i Beyonce dhe

Madonna eksentrike, nga ana tjetër, preferon dietën e ujqërve që bën në ditët e hënës së plotë dhe konsiston në konsumimin e  frutave dhe perime të shtryllura për të detoksikuar organizmin.

Më kurioze është dieta e parë e Victoria Beckham. Bëhet fjalë për marrjen e një grushti ushqimesh me bazë proteina çdo ditë dhe asgjë më shumë. Dhe te Beckham duket se funksionon.