BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

VIDEO/ Ankohet këngëtarja e njohur shqiptare dhe tregon momentet e 'padurueshme': Nuk rrija dot në makinë me Genc Prelvukaj, fliste vetëm për…

VIDEO/ Ankohet këngëtarja e njohur shqiptare dhe tregon momentet e

Tringa Kay, ka kujtuar në emisionin ‘Glamour Zone’ , disa momente ‘të padurueshme’ të qëndrimit me ish-menaxherin Genc Prelvukaj.

Moderatorja Ester Byluku, e ka pyetur se çfarë nuk i ka pëlqyer tek Genci, ndërkohë që Tringa është përgjigjur me shaka: ‘Genci është shumë djalë i mirë, dhe i sjellshëm. Vetëm se ka një të keqe, flet shumë për historinë (qesh). Kur ishim në makinë, fliste me ore të tëra për historinë e Shqipërisë.’

Më të lexuarat