Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video/ Arrestohet koreografi i njohur Albi Nako?

Video: 

Postuar: 14/06/2018 - 15:47

Koreografi i njohur Albi Nako është arrestuar pak më parë nga policia. Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t’u ketë bërë rezistencë. 

Ka qënë portali "Xing" ai i cili ka siguruar këtë video. Por mesa duket kjo do të jetë një shaka e Ermalit për puntatën e rradhës në emisionin e tij. 

Na mbetet të presim edhe pak për ta mësuar. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2018 - 23:35

Në pjesët “off records” që u transmetuar në emisionin e Ermal Mamaqit është shfaqur edhe Aurela Hoxha e cila dëgjohet duke biseduar me Ermalin për ngacmimet që ka pasur nga personazhe të njohur të ekranit.

Postuar: 17/06/2018 - 21:06

Oriola Marashi është kthyer tashmë në një nga modelet më të komentuara në media dhe çdo e re rret

Postuar: 17/06/2018 - 20:44

Ylli i Hollivudit dhe ambasadorja e vullnetit të mirë të Komisionerit të Lartë për Refugjatët i K

Postuar: 17/06/2018 - 20:33

Presidenti i Republikës Ilir Meta, mbrëmjen e sotme sëbashku me disa personalitete të njohur dhe

Postuar: 17/06/2018 - 20:09

Këngëtarja dhe ish Miss Shqipëria Zajmina Vasjari ka mbushur plot 31 vjeç.

Postuar: 17/06/2018 - 20:03

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të përfolura për jetën e saj sentimentale, sidomos p

Postuar: 17/06/2018 - 19:31

Këngëtares së njohur Adelina Tahiri i kanë mbetur vetëm pak muaj për t’u bërë nënë për herë