BREAKING NEWS

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve në emision live: Pusho mos bëj zhurmuesin

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve
x
BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x
BREAKING NEWS

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit për gjatë javës, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit
x

Gossip

VIDEO/ “Bashkë fitojmë”, një tjetër dron ‘zbarkon’ në shtëpinë e BBV, banorët dalin menjëherë jashtë: O Luiz!

VIDEO/ “Bashkë fitojmë”, një tjetër dron

Luiz Ejlli, i konsideruar si ‘luani’ i këtij edicioni të Big Brother VIP, siç duket do të jetë edhe imazhi kryesor i Opozitës në zgjedhjet lokale të 14 majit. Mbrëmjen e sotme, në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka mbërritur dhe një ‘surprizë’. Bëhet fjalë për flamurin me logon e koalicionit që nënshkruar mes kryedemokratit Sali Berisha dhe kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Flamuri me mbishkrimin “Bashkë fitojmë” ka rënë në pishinën e BBV dhe ka nxitur reagimet e banorëve. Në sfondin e videos së publikuar, dëgjohet Kejsi Medini ajo që kërkon Luizin.

O Luiz, çfarë është kjo?”- thotë ajo.

Më pas, të tjerët kërkojnë që vajzat të futen brenda, pasi këtë edicion, mesazhet e sjella nga jashtë përmes droneve, kanë qenë të ndaluara.