BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Gossip

VIDEO bëhet virale/ Momenti i sikletshëm i Kate Middleton kur takoi kryetarin e komunitetit mysliman në Londër

VIDEO bëhet virale/ Momenti i sikletshëm i Kate Middleton kur takoi

Princi William dhe Kate u takuan me vullnetarë në Qendrën Myslimane Hayes në perëndim të Londrës, ku anëtarët ndihmuan në mbledhjen e më shumë se 25,000 £ pas katastrofës natyrore.

Princesha e Uellsit kaloi një moment të sikletshëm sot teksa zgjati dorën për t’u takuar me udhëheqësin e komunitetit mysliman. Por kryetari i komunitetit mysliman nuk i zgjati dorën por bëri përshëndetjen tradicionale të myslimanëve, vendosi dorën në zemër.

Momenti i sikletshëm ndodhi kur Princi dhe Princesha u prezantuan me udhëheqësit në qendër, duke përfshirë Imamin Sufyan Ikbal. Ndërkohë që Princi William shtrëngoi duart me secilin nga udhëheqësit, një nga zotërinjtë zgjati dorën për të takuar princeshën.

Më pas Kate zgjati dorën për të takuar Imamin Sufyan, por ky i fundit vendosi dorën në zemër, duke ulur edhe kokën.