Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video/ “Do biesh, do thyhesh në mes”, gjatë xhirimit të klipit Elvana Gjata përballet me incidente

Postuar: 19/06/2018 - 15:39

Mund të quhet padyshim një “periudhë e artë” për këngëtaren Elvana Gjata. Pas suksesit ndërkombëtar, Elvana është rikthyer përsëri me një këngë në shqip. Kënga u publikua ditën e djeshme dhe quhet “Ku vajti”, këngë e cila në pak orë u shndërrua në hit.

Klipi i Elvanës shoqërohet edhe nga një grup balerinësh, të cilët i kanë realizuar një koreografi të vështirë Elvanës. Ditën e sotme, këngëtarja ka treguar një pjesë nga xhirimet e klipit, dhe në një moment i ka ndodhur një incident.

Këngëtarja ka treguar momentin e hedhjes në ajër dhe pritjes së saj nga balerinët, megjithatë në video shohim se kjo është tepër e dhimbshme dhe Elvanës i është dashur të thyhet në mes për ta realizuar këtë. "Do biesh ,do biesh do thyhesh në mes pastaj do ngrihesh. (Ps:Balerinet më kanë pritur goxha mirë!)"- ka shkruar Elvana në postimin e saj.

https://www.instagram.com/p/BkNDbz5FHso/?taken-by=elvanagjataaaa

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 18:17

Trashëgimtarja e Karl Lagerfeld, themeluesit të Chanel, i bënte sot atij homazhet nga faqja zyrtare në Instagram, ku maçokja thoshte se ndjehej “zemërthyer”.
 

Postuar: 21/02/2019 - 17:06

Klea Huta dhe Elgit Doda ishin të ftuar mbasditen e djeshme në emisionin ‘Rudina’.

Postuar: 21/02/2019 - 16:51

Ai është një ndër reperët shqiptar që ka arritur të bëhet shumë shpejtë pjesë e tregut muzikore s

Postuar: 20/02/2019 - 20:19

Nga momenti i parë që bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë, Klea Huta dhe Elgit Doda u shndër

Postuar: 20/02/2019 - 15:45

Prej disa kohësh është përfolur se gazetari i njohur italian, Vittorio Sgarbi ka një vajzë me një

Postuar: 20/02/2019 - 14:56

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagr

Postuar: 20/02/2019 - 14:47

Arbana Osmani është prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, por nëse