BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Gossip

(VIDEO) “Do jem shërbëtorja dhe skllavja jote”/ Vajza seksi ‘Ligjërisht bionde’ lexon në Top Channel mesazhet erotike që merr: Dua të lëpij këmbët dhe …

(VIDEO) “Do jem shërbëtorja dhe skllavja jote”/ Vajza

Mesazhe të çuditshme dhe gati të pabesueshme që i vijnë në inbox ka zbuluar dhe lexuar, Erida Baxha, bukuroshja e cila e ka quajtur veten "ligjërisht bionde". Erida Baxha u shpreh se më shumë e kanë befasuar sms-të nga vajzat.

“Mesazhe të çuditshme kam pafund. Por meshkujt nuk më habisin sepse pak a shumë unë e di se çfarë tentojnë me një femër. Por më kanë habitur mesazhet nga femra insistuese që kërkojnë të bëjnë gjëra, favore në formë ‘skllavërie’ për mua. Të më lëpijë këpucët, veshjet, çorapet. Kam disa mesazhe të çuditshme.

E kam si profesion thotë dhe do ta bëja me shumë kënaqësi për ty,”- rrëfeu Erida.

Ajo lexoi edhe mesazhin e marrë: "Mund të jem shërbëtorja jote personale. Unë mund të pastroj këpucët, këmbët, çorapet me gjuhë kur të dalësh ti kesh gati. Mund të më shkelësh me këmbë në fytyrë. Mund të më kthesh një përgjigje, të lutem më prano. Mund të jem shërbëtorja ose skllavja jote si të duash. Dhe unë që i them: ‘Nuk më duhen shërbimet e tua’.”

Më të lexuarat