BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Gossip

Video/ E veshur kuq e zi dhe me një hyrje spektakolare, këngëtarja e njohur shqiptare rrëqethi të pranishmit në ‘Air Albania’ me interpretimin e himnit shqiptar

Video/ E veshur kuq e zi dhe me një hyrje spektakolare,

Mbrëmë u inagurua stadiumi më i ri në Shqipëri “Air Albania Stadium” me përballjen e Kombëtares shqiptare me kampionët e botës, Francën. Fillimi i ndeshjes u bë me një ceremoni madhështore të organizuar nga Ardit Gjebrea. 

Për interpretimin e himnit shqiptar u ftua këngëtarja Juliana Pasha, e cila më zërin e saj magjik rrënqethi të gjithë të pranishmit në stadiumin “Air Albania”

Juliana ishte e veshur me ngjyrat e kombëtares duke bërë një hyrje spektakolare.

Më të lexuarat