BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

"Video erotike e Luanës" dhe operacionet plastike që i kanë bërë të gjitha njësoj, shihni sozinë e moderatores për të cilën zjeu rrjeti (Foto)

"Video erotike e Luanës" dhe operacionet plastike që i

Teksa rrjeti është pushtuar nga aludimet se videoja erotike që qarkullon është e Luana Vjollcës, pak njerëz e dinë që ajo ka edhe një sozi. Ajo quhet Hareza dhe është nga Sopija e Suharekës.

Ato kanë një ngjashmëri të frikshme me njëra-tjetrën, të dyja bjonde, me buzë të plota voluminoze, me trup me forma të theksuara dhe të kuruara deri në detaje.

"Video erotike e Luanës" dhe operacionet plastike që i

Disa vite më parë, ngjashmëria e tyre bëri bujë të madhe në media, madje u konsideruan si dy pika uji.

Prej ditës së djeshme, rrjetet sociale po ziejnë për imazhin e një vajze enigmatike, për të cilën thuhet se ka marrë 100 mijë euro në ditë në Dubai.

"Video erotike e Luanës" dhe operacionet plastike që i

Nuk vonoi shumë dhe në rrjetet sociale nisi të qarkullonte një video, ku aludohej se moderatorja Luana Vjollca ishte personazhi i njohur i ekranit për të cilën flitej. Mirëpo, imazhet e shpërndara në internet lënë shumë hapësirë për diskutim dhe vërtetësi.

"Video erotike e Luanës" dhe operacionet plastike që i

Për më tepër vetë Luana reagoi duke treguar se nuk ka tatuazhe në trup si vajza në video.

“Është e turpshme që hidhni baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka ka sot, ka vendosur të zgjedhë rrugë tjetër në ketë jetë për t’ia dalë. Rrugën e punës,” shkroi Luana në një foto ku zbulon kraharorin dhe tregon se nuk ka tatuazhe.

"Video erotike e Luanës" dhe operacionet plastike që i

Sqarim për lexuesin: Shkrimi nuk hedh kurrësesi hipoteza apo dyshime se vajza ne video eshte sozia e Luanës, apo vetë Luana. Thjesht ka synim të rikujtojë se ndonjëherë operacionet plastike të bëjnë gjëmën dhe në ditët e sotme vajza që duken njëlloj falë ndërhyrjeve gjejmë plot.