BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i sigurisë zbardh skenarin për Veriun e Kosovës

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i
x
BREAKING NEWS

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e pëson keq 38-vjeçari

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’ në akuza të rënda: Si krimineli në vendin e krimit! E pritën ashtu si ai e meriton

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet kreu i PD Krujë, ‘shpërthen’ ashpër ndaj Berishës: Nuk fitohet me aleat Ilir Metën dhe me armik SHBA-të

Nuk përmbahet kreu i PD Krujë, ‘shpërthen’
x
BREAKING NEWS

Frikë nga një ofensivë ukrainase, Putin merr vendimin urgjent

Frikë nga një ofensivë ukrainase, Putin merr vendimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Policia dhe FNSH aksion ‘blic’ në Nikël, 100 efektivë dhe dronë vihen në lëvizje

Çfarë po ndodh? Policia dhe FNSH aksion ‘blic’ në
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata/ Rusia kërcënon Britaninë: Nëse furnizoni Ukrainën me armë...

Tensionohet situata/ Rusia kërcënon Britaninë: Nëse
x
BREAKING NEWS

Mbetet mister vdekja e 4 rusëve në Golem, Prokuroria merr vendimin e papritur

Mbetet mister vdekja e 4 rusëve në Golem, Prokuroria merr vendimin e
x

Gossip

(VIDEO)/ Çfarë po ndodh në Big Brother? Momente intime, Kiara lahet dhe papritur Luizi i futet në dush dhe…

(VIDEO)/ Çfarë po ndodh në Big Brother? Momente intime, Kiara

Çifti Kiara-Luiz gjatë kësaj jave si duket nominimi i moderators e ka bërë më të afërt lidhen e tyre.

Duke qenë se Kiara e ndjen veten më të rrezikuar në nominim me Oltën, kundërshtaren më të madhe të Luizit, duket se ccifti po I shijon në maksikum ditët e fundit nëse nga gara largohet Kiara.

Ata janë parë edhe të përlotur herë pas herë në ambientet në shtëpi.

Ndëersa së fundmi gjatë kohës që Kiara po lahej në dush, ka hyri Luizi i cili i ka kërkuar në puthje.

Kiara: Ik aman të lahem çik rehat. Ik o Luiz se s’ndidhem rehat

Luizi: E di…hajde të të puth njëherë…

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)