BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

VIDEO/ Georgina Rodriguez poza të nxehta, bën të kërcejnë edhe të pasmet, kërcimi i saj sensual u pa nga 9 milion ndjekës

VIDEO/ Georgina Rodriguez poza të nxehta, bën të

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez njihet për format e saj perfekte, të cilat i ekspozon shpesh.

Bukuroshja spanjolle ka fituar shumë popullaritet në rrjetet sociale, kjo për shkak se është në krahët e njërit nga lojtarët më të mirë në histori të futbollit.

Gjithashtu ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto dhe video  provokuese siç është dhe kjo e fundit.

Teksa shfaqet  e veshur me kostum sportiv të ngjitur mbas trupit ajo ka vënë në plan të parë të pasmet e saja perfekte në një kërcim sensual të cilin për më shumë ju ftojmë ta ndiqni më poshtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Më të lexuarat