BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x
BREAKING NEWS

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko "zbërthen" lëvizjen e Berishës: Provokim, ja mesazhi "i fshehtë"

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko
x
BREAKING NEWS

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh, flasin fqinjët: Ishte tip i qetë, ja ku ka punuar

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh,
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët, zbardhen detajet e fundit

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Bashkëshortja dorëzon në polici aktorin e njohur shqiptar, zbulohet arsyeja e rëndë

Bashkëshortja dorëzon në polici aktorin e njohur shqiptar,
x

Gossip

VIDEO/ Habit Enkel Demi dhe tregon me çfarë po përballet ditët e fundit: Jam mbyllur në vetvete se miqtë që kisha...

VIDEO/ Habit Enkel Demi dhe tregon me çfarë po përballet

Gazetari Enkel Demi ka ironizuar largimin e kolegëve të tij në abc news nga puna. Në një fragment disa sekondësh, gazetari pyetet nga moderatorja se përse ka qenë i mbyllur në vetvete si një luan që është në hosroskop. Demi thotë se s’ka më miq se ia kanë hequr nga puna dhe ndaj ndihet i mbyllur në vetvete.

Enkel Demi: Luanët…ne të rrimë etëm?

Moderatorja: Duhet tu kushtoni më shumë kohë miqve, keni qenë të mbyllur në vetvete

Enkel Demi: Hiç me, të gjithë miqtë që kisha m’I pushuan nga puna

Moderatorja: Duhet të gjeni kohën për të kaluar më shumë kohë me miqtë.

Enkel Demi: Po unë punoj, ata janë pa punë.

Enkel Demi: Pas pune, e qartë. E qartë…

Moderatorja: Deri në orën 4.