BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

(VIDEO) “Ja pse do ndahem nga ty”/ Kiara ia thotë troç Luizit: Gjëja e shëmtuar që krijove dje...

(VIDEO) “Ja pse do ndahem nga ty”/ Kiara ia thotë troç

Kiara dhe Luizi kanë sqaruar ditën e sotme keqkuptimet e krijuara nga debatet e fundit mes tyre.


Moderatoria i kë thënë Luizit se ndihet sikur ai në të ardhme, në lidhjen e tyre do jetë kontrollues, duke i kufizuar hapësirat e saj. Ajo madje i tha se nëse kjo ndodh, do jetë një arsye madhe se përse ata do ndahen.

 

“E kam seriozisht tani, më duket sikur do më kufizosh hapësirat e mija. Dhe unë këtë gjë e kam kështu, kryesore. Nëse dikush më rri mbi kokë, më thotë çfarë duhet të bëj, sa duhet të rri jashtë, u vonove një orë, u vonove dy orë, pse nuk ndenje me mua kur mund ta kalojë kohën me mua, unë këto gjëra, të betohem është një arsye shumë e madhe pse unë mund të ndahem me një njeri. Ta them troç, se nuk i dihet si do shkojnë gjërat, nuk doja ta zgjasja dje, dhe gjithë gjënë e shëmtuar që krijove, varja kaloi.”- tha Kiara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)