Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video/ Jonida Vokshi fton të fejuarin në emision, ai e surprizon para kamerave me veprimin e tij

Postuar: 12/06/2019 - 23:38

Kjo intervistë duhet të jetë më  e veçantë për Jonida Vokshin, pasi përball saj qëndron njeri që shumë shpejt do të bëhet bashkëshorti i saj.Në emisionin “Personale” të moderuar prej saj, Jonida i bën disa pyetje pikante partnerit Besnik Krapi.

Fillimisht e pyet, “A është nusja ashtu siç e ke menduar?”, për të cilën mezi mori si përgjigje nga aktori, i vënë në siklet: “Nusja është një loçkë”.
 
Më pas vazhdon nga pyetjet e dasmës:
 
“Çfarë nuk do të kishte dashur të ndodhte në dasmën tënde? Që ta kem dhe unë parasysh që ta bëj”.
 
“Jam shumë e lumtur që më erdhi dita ta zë ngushtë e ta vë në siklet Besnik Krapi. Siç dëgjohet e në video, nga regjia që e kane xhiruar, të qeshura plot”, shkruan në videon e postuar nga Jonida.
 
Por partneri i saj ka ndarë me ndjekësit e tij të Instagramit një tjetër moment, kur moderatorja i kërkon që të shkëmbejnë një puthje. Dhe normalisht që ndodh

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 12:48

Mund të cilësohet si një prej këngëtareve më të kritikuar adhe që ka bërë së tepërmi bujë në të gjithë botën.

Postuar: 17/08/2019 - 12:03

Pas lajmit në mediat e huaja për akuzat e disa grave që e akuzonin tenorin e famshëm Placido Domi

Postuar: 17/08/2019 - 11:43

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha e kuron në detaje pamjen e saj.

Postuar: 17/08/2019 - 10:02

Moderatori i TV Klan Drini Zeqo gjithmonë e ka mbajtur shumë diskrete jetën e tij personale dhe p

Postuar: 17/08/2019 - 09:35

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, si aktiviste për të drejtat e kafshëve, i ka ndaluar familjes mb

Postuar: 17/08/2019 - 08:51

Reperi Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të dashur dhe më të suksesshëm në Shqipëri.

Postuar: 16/08/2019 - 23:38

Moderatorja Arbana Osmani është bërë së fundmi kryefjala e mediave për shkak të romancës së saj t