BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Gossip

VIDEO/ “Ke ende dashuri për të”, Kiara “përplaset” me Tean për Luizin: Ja ku je akoma duke i folur...

VIDEO/ “Ke ende dashuri për të”, Kiara

Banorët e “Big Brother VIP” u vendosën në provë nga vëllai i madh, teksa iu ngarkua si detyrë të organizonin një talent shoë.

Mes shumë performancave, ishte dhe ajo e Luizit dhe Teas, të cilët kënduan së bashku “Jeto dhe jetën time”. Pas performancës, banorët theksuan se mes tyre kishte një tension dhe një kimi të madhe. Kjo është bërë dhe temë debati mëngjesin e sotëm mes banorëve, të cilën kanë thënë se Tea ka akoma ndjenja për Luizin.

Për këtë ka reaguar dhe Kiara, e cila është shfaqur xheloze.