Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

(Video) Kjo vajzë i befason të gjithë, tërheq autobusin 22 tonësh me 50 pasagjerë

Postuar: 14/06/2018 - 15:50

Darya Nesterova nga Kazakistani kampione e botës për pesha dhe bodybuilder, shfaqi një forcë të jashtëzakonshme kur arriti të tërhiqte një vagon prej 22 tonësh me 50 pasagjerë brenda.  Performanca fantastike është filmuar në video.

Ajo ishte pjesëmarrëse në një festival të njohur me emrin  Kenidlifest në qytetin më të madh të Kazakistanit, Almaty në fillim të qershorit.

Gruaja super e fuqishme  pranoi se mori pjesë thjeshtë për sfidë dhe për tu trajnuar por videoja ka bërë bujë të madhe në Instagram

Videon e gjeni duke klikuar këtu

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2018 - 22:56

Zajmina Vasjari lirisht mund të themi që është një nga nënat më seksi të estradës. Këtë e dëshmojnë linjat e saj të paslindjes. Madje këngëtarja as që vërehet se ka lindur.

Postuar: 17/08/2018 - 22:51

Ka bërë fuqishëm debutimin në tregun muzikor shqiptar.

Postuar: 17/08/2018 - 22:30

Nicholas Van Varenberg, djali më i vogël i aktorit Jean Claude Van Damme është shpallur fajtor pa

Postuar: 17/08/2018 - 22:10

Nicki Minaj është akuzuar nga ish i dashuri i saj Safaree Samuels se ka dashur ta therë me thikë.

Postuar: 17/08/2018 - 21:42

Prej kohësh Elita dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të komentuara të

Postuar: 17/08/2018 - 21:36

Po bëjmë vite të tëra që i shohëm në skenë, por askush nuk e dinte se Zaimina dhe Samanta Karav

Postuar: 17/08/2018 - 19:55

Këngëtarja e njohur, Elsa Lila prej kohësh është “zhdukur” nga ekranet televizive,