BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Gossip

VIDEO/ Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbulojnë gjininë e fëmijës

VIDEO/ Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbulojnë gjininë e fëmijës

Pas disa muajsh spekulime, Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë konfirmuar më në fund se do të bëhen prindër për herë të parë. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, çifti ka bërë me dije gjithashtu se janë në pritje të një vajze.

“Jom ka des sytë me ti pa“, ka shkruar Ledri krahas videos, ku shfaqet së bashku me Sarën. Ata u treguan të rezervuar deri më tani, pavarësisht se disa foto që Sara ndau në rrjete sociale shtuan dyshimet se ndodhej në pritje të ëmbël.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jom ka des syt me ti pa ???????? @sarahoxha ????

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on