Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

VIDEO/ Luana Vjollca sulmohet në mes të emisionit dhe përfundon e shtrirë në tokë

Postuar: 20/10/2018 - 16:11

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video të pazakontë  në Instagramin e saj ku zbulon edhe momentin e sulmit nga Ermal Mamaqi.Moderatori i ‘Xing me Ermalin’ është një nga të ftuarit e saj në emisionin e radhës ‘Shiko kush luan’ dhe nuk është prezantuar aspak ‘miqësisht’.

Në video, Mamaqi me një paruke në kokë ka shtrirë në tokë drejtuesen e emisionit, Luana Vjollcën, menjëherë pas futjes në studio.

Ky veprim ka shkaktuar mjaft të qeshura në radhët e publikut.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TONIGHT 21:00 --[email protected] Video by @photographerflamurilazi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/01/2019 - 07:30

Shumë prej jush me siguri e adhurojnë Xhihanin e serialit “Fate të kryqëzuara”.Ndërsa për pjesën tjetër që nuk e dinë kush është, mjaftohuni me faktin që shqiptarët, por jo vetëm vdesin për të dhe filmat e

Postuar: 17/01/2019 - 20:56

Gjatë ditës së djeshme aktori Bes Kallaku publikoi në rrjete sociale disa foto të 10 viteve më

Postuar: 17/01/2019 - 20:54

Vajza e këngëtarit shqiptar Sabiani, Keisi solli këngën e saj të parë në bashkëpunim me Seldi Q

Postuar: 17/01/2019 - 20:40

Ornela Bregu është ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar.
 

Postuar: 17/01/2019 - 18:58

Këngëtari Sabian dhe vajza e tij Keisi njihen për marrëdhënie e ngushtë, që ata kanë me njeri t

Postuar: 17/01/2019 - 18:29

Jori Delli është një modele me origjinë shqiptare mjaft e njohur në Itali për fotot e saj provo

Postuar: 17/01/2019 - 18:13

Puntata e mbrëmjes së djeshme në emisionin “Soirre” ishte dedikuar jetës së natës.