BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Gossip

VIDEO NGA MOMENTI! Arrestohet në flagrancë konkurrenti i njohur i ‘Përputhen’! Efektivët e shoqërojnë me pranga brenda komisariatit

VIDEO NGA MOMENTI! Arrestohet në flagrancë konkurrenti i njohur i

Arrestohet nga Policia e Tiranës konkurrenti i njohur i 'Përputhen', Princ Mile.

Në rrjet ka qarkulluar një video në të cilën princi shihet në pranga dhe shoqërohet nga efektivët e policisë drejt komisariatit.

VIDEO NGA MOMENTI! Arrestohet në flagrancë konkurrenti i njohur i

Ende nuk dihet arsyeja pse Princi është arrestuar.