BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Gossip

VIDEO/ Nuk përmbahet Zhaklina, publikohen bisedat e shfrenuara të opinionistes së BBV me “çunat” e TikTok-ut

VIDEO/ Nuk përmbahet Zhaklina, publikohen bisedat e shfrenuara të

Zhaklin Lekatari sot zë një karrige me mjaft peshë, të paktën për ditët që po jetojmë. Ajo zëvëndësoi Balina Bodinakun në Big Brother Vip Albania si opinioniste në krah të Arbër Hajdarit, ku nuk kanë qenë të pakta rastet që ka irrituar publikun me deklaratat e saj.

Por para këtij pozicioni, Zhaku kishte një opinion aspak pozitiv për formatin në të cilin sot jep gjykimin e saj. “Dalldi kolektive”, ishte krahasimi që blogerja e seksit kishte zgjedhur për këtë format, në të cilin flet me kopetencë për feminizmin dhe shtresat më të larta të shoqërisë demokratike.

Në atë kohë, pra jo më shumë se një vit më parë Zhaku bënte zhurmë me deklaratat e bujshme për seksin, apo për burrat shqiparë dhe jo më pak me “LIVE-et” në TikTok.

Krahas Kozakut apo Dijonis Bibës, Zhaku shfrenoht në shaka dhe biseda të cilat nuk vijnë aspak aromën e vajzës elitare që përpiqet të prezantojë në daljet e saj në ekran