BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

VIDEO/ Pas ofendimeve e debateve, Olta bën veprimin e pazakontë, ja çfarë i thotë Fotinisë

VIDEO/ Pas ofendimeve e debateve, Olta bën veprimin e pazakontë, ja

Festa e sotme e organizuar nga ‘Vëllai i Madh’ në kuadër të 90 ditëve në shtëpi, shërbeu për t’u pajtuar dy vajzat, Olta dhe Fotini. Teksa kërcenin në oborr, Olta i tha Fotinisë se gjërat që i ka thënë, ajo i’a ka keqkuptuar. Olta i kërkoi ndjesë, dhe u shpreh se të gjithë në fillim kanë menduar njësoj si Fotinia, por pasi e kanë njohur e kanë kuptuar që nuk i thotë gjërat me qëllim të keq.

Fotini: E kam marrë për keq se ashtu e flet

Olta: E kam fajin unë qe je fituese ti?

Fotini: Unë fituese jam. Mua çdo gjë mi ke marr për keq.

Fotini: Unë një vëlla kam në jetën time dhe të betohem që mi ke marrë për keq

Olta: Më vjen keq, por nuk e kam pasur asgjë të keqe. Nëse je ndjerë keq, sigurisht që të kërkoj falje, dua të të them se nuk kam pasur asgjë me ty.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë se Olta dhe Fotini debatuan pak ditë më parë shumë ashpër me njëra-tjetrën. Aktorja iu drejtua ish-fitueses së “BB” duke i thënë se ka mbaruar koha e saj, pasi në këtë format ‘kryefjalat’ janë ajo dhe Luizi. Olta nuk i kurseu edhe ofendimet, duke e quajtur hipokrike. Nga ana tjetër, Fotini e quan Oltën gënjeshtare pasi sipas saj, ka qënë aktorja e cila ka kërkuar mendim për çdo lëvizje që ka bërë brenda shtëpisë. Këshillat e shpeshta të Fotinisë, duket se janë bërë shkak për prishjen e marrëdhenies.