BREAKING NEWS

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto kategori! Kryeministri Edi Rama tregon kush përfiton

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto
x
BREAKING NEWS

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit për t’i dhuruar ish-kompleksin “Partizani” dhëndrit të Sali Berishës

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën lidhet nga aferat dhe Soros, Perëndimi do ketë paketë surprizë

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë
x
BREAKING NEWS

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit amerikan: Rusia do të humbasë Donbasin dhe Krimenë, ja çfarë e pret “Carin” deri në vitin 2023

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit
x
BREAKING NEWS

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim: Të përfshirë dhe zyrtarë!

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim:
x

Gossip

Video/ Pasi shpërtheu ndaj mediave, Einxhel Shkira reagon për shtatzëninë dhe sqaron gjithçka

Video/ Pasi shpërtheu ndaj mediave, Einxhel Shkira reagon për

Einxhell Shkira ka konfirmuar me anë të një videon në ‘Instagram’ se është në pritje të ëmbël, ndërsa ka ka ndarë me ndjekësit pamjet me barkun e rrumbullakosur.

“Kur ëndrrat bëhen realitet dhe realiteti është me i bukur se çdo ëndërr ne jete…Kur e do aq shume jetën sa toka të duket si parajsë dhe ti po qëndron mbi re…Kur ti gjen atë shpirtin binjak dhe Zoti buzëqesh sepse e di qe është momenti tet bekoj me dhuratën me hyjnore…Kur thjeshte një prekje dore kthehet në një prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla”, shkroi ajo.

Einxhel dhe DJ Dags u njohën në edicionin e parë të Big Brother Vip Albania, ndërsa marrëdhënia e tyre ka vijuar po aq e fortë edhe jashtë.

Prej kohësh po qarkullonin zërat në lidhje me shtatzëninë, por Einxhel ka zgjedhur ditën e sotme për të dhënë lajmin e mirë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Më të lexuarat