BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Gossip

(VIDEO) Plani ‘Ninxha”/ Zbulohet e përbashkëta e 3 banorëve të Big Brother me Rozeta Dobin, kthejnë shtëpinë përmbys dhe... del 'sheshit' rrengu i rradhës ndërsa 'mafjozët' fajtorët fshihen pas gishtit tregues

(VIDEO) Plani ‘Ninxha”/ Zbulohet e përbashkëta e 3

Mbrëmbjen e djeshme teksa të gjithë banorët u larguan të flinin gjumë, Lorenci, Gerti dhe Jori përgatitën një rreng për pjesën tjetër të banorëve.

Ata shkatërruan të gjithë shtëpinë dhe bënë rrëmujë kudo , duke derdhur ushqime në dysheme, mbi tavolinë dhe përmbysën divanet brenda dhe jashtë shtëpisë.

Ata madje fshehën sendet e  disa prej banorëve. Jori fshehu arushin e Deas dhe këpucët e Kristit. Lorenci dhe Gerti morën disa atlete te dhoma e garderoës dhe i hodhën në pishinë.

Loja e quajtur “Ninxha” shkaktoi humor mes atyre të treve, por jo edhe aq te banorët e tjerë. I pari që u ngrit nga gjumi mëngjesin e sotëm ishte Luizi.

Ky i fundit mbeti i habitur nga e gjithë rrëmuja që ishte krijuar në shtëpi. Ai madje, u përshtat me ambientin dhe mori ketchup-in dhe e derdhi atë mbi tavolinën e ngrënies, duke e bërë më shumë rrëmujë seç ishte.

Pas tij u ngrit edhe Elvisi. Ai bashkë me Luizin gjetën sendet që ishin hequr nga pajisja e kafes, përgatitën kafenë dhe më pas i fshehën sërish në të tjetër vend.

Olta ishte e treta banore që u ngrit pas djemtëve. Ajo e habitur pyeti se kush e ka katandisur shtëpinë ashtu, ndërsa Luizi dhe Elvisi i thanë se e kanë bërë ata të dy, pasi kishin një mision sekret.