BREAKING NEWS

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të Kosovës", përplaset keq analisti i njohur me Kreshnik Spahiun

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të
x
BREAKING NEWS

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve në emision live: Pusho mos bëj zhurmuesin

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve
x
BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x

Gossip

VIDEO/ 'Plas grushti' në mes të emisionit, Hasbulla fillon të godasë Mike Tyson

VIDEO/ 'Plas grushti' në mes të emisionit, Hasbulla fillon

I famshëm në mbarë botën, Hasbulla ka dëshmuar se mbetet një njeri i guximshëm! Shikuesit nuk mund t’i besonin sytë kur ndjekësit e mediave sociale vendosën të provonte dhe të merrte legjendën e boksit Mike Tyson gjatë një episodi të podcast-it të tij. 20-vjeçari ishte mysafir në podcast-in e ish-boksierit dhe në një moment gjatë bisedës, ai veshi disa doreza boksi dhe filloi të luftonte me Tyson.

Hasbulla u mundua që me fuqinë e tij t’i jepte disa goditje të mëdha legjendës së boksit dhe ishte i prirur të tregonte aftësitë e tij- ia vlen të theksohet se ai po kalonte shumë kohë me luftëtarët e UFC muajt e fundit. Teksa Hasbulla zgjodhi që të tregonte të gjithë forcën e tij Mike nga ana tjetër zgjodhi që të mbrohej nga goditjet e kundërshtarit.

Rritja e Hasbulla ka qenë meteorike dhe ai po kalon shumë kohë me shumë emra të famshëm. Ai u pa kohët e fundit me luftëtarë si Islam Makhachev dhe Khabib Nurmagomedov. Ai kohët e fundit nënshkroi një marrëveshje me UFC, duke zyrtarizuar shoqatën e tij me këtë sport.