BREAKING NEWS

A priten arrestime të tjera politikanësh? Eksperti Karamuço habit me përgjigjen

A priten arrestime të tjera politikanësh? Eksperti Karamuço
x
BREAKING NEWS

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Greqi (foto)

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit
x
BREAKING NEWS

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë reagimi i Evis Kushit

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x

Gossip

VIDEO/ Plas sherri mes banorëve në BBV, ja çfarë bëhet shkak. Shpërthen Fotini: Unë nuk i marr përsipër...

VIDEO/ Plas sherri mes banorëve në BBV, ja çfarë

Çështja e papastërtisë dhe rrëmuja e vazhdueshme në shtëpi, ka krijuar sërish debat mes banorëve. Mungesa e organizimit dhe neglizhenca e disa prej banorëve, bëri që Fotini të ngre zërin dhe të kërkoi që gjithësecili t’i sistemojë gjërat e veta.

Edhe Luizi kishte “rezerva” sa i përket papastërtisë në shtëpi. Ai në fakt është njëri prej banorëve që thuajse çdo ditë bën punë shtëpie. Të paktën verandën e pastron gjithmonë dhe filxhanët e kafesë i lan në mëngjes.

Kjo nuk është hera e parë që banorët diskutojnë dhe ngrejnë zërin sa i përket rrëmujës në shtëpi.

Debatet për një çështje të tillë janë të shpeshta dhe shumë herë është vënë re mungesa e organizimit, ndonëse çdo javë në shtëpi caktohet një lider për mirëmbajtjen e ambientetit dhe për ndarjen e punëve.