BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet litri i naftës, benzinës dhe gazit

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet
x
BREAKING NEWS

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të ardhshëm, reagon Dash Shehi: Të gjitha mbeten manovra politike

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha kryeministër i Italisë do e bëja Chiellinin ministër

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja me sa vite burg (Emrat)

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja
x
BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x

Gossip

(VIDEO) Plas SKANDALI i madh në 'Big Brother Vip'/ "Katastrof, turp", Mozzik hyn brenda shtëpisë vetëm me Donaldin, produksioni i BBV fik kamerat. Opinioni publik demoskon lojën, lumë komentesh

(VIDEO) Plas SKANDALI i madh në 'Big Brother Vip'/

Donald Veshaj një nga banorët e BBV ka kërkuar që të ketë në shtëpi këngëtarin e njohur, Mozzik. Dëshira e aktorit dhe ish-it të Borës është realizuar, ndërsa ajo që është kapur nga disa faqe Instagrami ka qenë momenti kur reperi hynë në shtëpi, ndërsa produksioni fik kamerat. Para këtij demaskimi produksioni dëgjohet t’i thotë Mozzikut të shkoj në dhomën e rrëfimit.

Fikja e kamera ngre dyshime se këngëtari i zhanrit rep mund të ketë shkuar tek Donaldi dhe i ka dhënë informacione nga jashtë shtëpisë. Kujtojmë se kjo nuk është demaskimi i parë i produksionit të BBV, pasi një gjë e tillë ndodhi edhe me Arbër Salustrovën i cili shkoj në nominim me arsyetimin se kishte mërzitur Beatrixën pasi i kishte treguar informacione nga jashtë.

(VIDEO) Plas SKANDALI i madh në 'Big Brother Vip'/

(VIDEO) Plas SKANDALI i madh në 'Big Brother Vip'/

(VIDEO) Plas SKANDALI i madh në 'Big Brother Vip'/

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demaskime BBVIP1 (@demaskimebbvip1)

 

Më të lexuarat