BREAKING NEWS

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima
x
BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x
BREAKING NEWS

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si qëndron e vërteta

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si
x
BREAKING NEWS

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më e fundit e prokurorisë për “Kobrën” dhe pesë të tjerë

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më
x
BREAKING NEWS

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën
x
BREAKING NEWS

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente, makina monitoruese zbret në terren (Detaje)

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me
x

Gossip

VIDEO që po bëhet virale/ Një emër i njohur, kush ishte e ftuara VIP që "tërboi" dasmorët me dridhjet dhe kërcimin sensual në ceremoninë e Arminës dhe Shkëlzenit

VIDEO që po bëhet virale/ Një emër i njohur, kush ishte e

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kurorëzuan dashurinë e tyre 9-vjeçare në një dasmë përrallore që duket të jetë dasma e vitit.

Mes rreth 300 të ftuarve, kishte dhe shumë personazhe publik, ku një prej tyre ishte dhe aktorja Olta Gixhari.

Ajo ishte veshur me një fustan të zi, me pjesë të dukshme tek anësoret që ia nxirrte në pah format trupore.

https://www.cdnimpuls.com/video/63320022c19d1.mp4

Gjatë një momenti të dasmës, duket se Olta i ka bërë të gjithë dasmorët të kthejnë sytë drejt saj.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, ajo shfaqet në një kërcim sensual ku nguron të dredhë dhe të pasmet.