BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Gossip

Video që po qarkullon me shpejtësi! Deklarata e papritur e këngëtarit, çfarë e lidh emrin e ri të Ylli Limanit me Noizyn?

Video që po qarkullon me shpejtësi! Deklarata e papritur e

Ylli Limani është një nga këngëtarët më të dashur dhe të përfolur në mediat rozë. Ai ka rrëmbyer zemrat e publikut me pozitivitetin dhe karakterin e ëmbël tij. Është vënë re se Ylli gëzon marrëdhënie të mira me pothuajse të gjithë këngëtarët e estradës shqiptare.

Së fundmi Noizy ka postuar një video tepër gazmore ku sigurisht protagonist është Ylli, i cili përmes një shakaje me reperin bën një deklaratë të papritur.

Ai thotë se do të pas datës 14 gusht, që është data e koncertit “Alpha Shoë”, ai do ta ndërrojë mbiemrin e tij nga Limani në Rajku, i cili është mbiemri i reperit.

Kjo video gazmore po qarkullon me shpejtësi në rrjet.Më të lexuarat