BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x

Gossip

VIDEO që po shpërndahet me shpejtësi/ I ndodh e papritura kur nusja hedh buqetën, i ftuari në dasmë e shkelmon me ...

VIDEO që po shpërndahet me shpejtësi/ I ndodh e papritura kur

Hedhja e buqetës me lule është kthyer në një moment tradicional në dama, me nusen e cila kalon kështu “stafetën” te mikeshat që janë ende beqare. Por në një dasmë në Itali, ka ndodhur e papritura.

Në një video që qarkullon në rrjetet sociale, shfaqet nusja e cila bëhet gati dhe pastaj fluturon buqetën para mikeshave të saj, në mënyrë që ta mbërthejë njëra, sipas traditës.

Por në atë moment, para tyre shfaqet një i ftuar në dasmë i cili bën lëvizjen e papritur, duke e shkelmuar me roveshatë, mes çudisë së vajzave por edhe të qeshurave të të pranishmëve për gjestin e veçantë.