BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Graniti i bën surprizën e papritur Fifit, plas keq sherri mes vajzave të ‘Big Brother VIP’: Kunja mua mos më hidh, se në fund je ti ajo që...(REPLIKAT)

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Graniti i bën surprizën

Banorët e ‘Big Brother VIP’ vendosën dje ta festonin suksesin e provës javore duke konsumuar disa prej frutave të cilat përfituan nga kjo sfidë. Semi i kërkoi që këtë gjë ta përgatiste Graniti i cili pranoi me kënaqësi.

Teksa po e vëzhgonin gjatë punës së tyre, Sheila nuk nguroi t’i hidhte ish-futbollistit një batutë e cila nuk u prit me të njëjtin humor edhe nga ana tjetër.

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Graniti i bën surprizën

“Po e përgatit me dashuri për Semin”, i tha Sheila-Granitit.

Pas kësaj shprehjeje Graniti shkoi dhe pjatën ia çoi surprizë Fifit.

Semi: Më ofendove që ike ashtu. Unë ta kërkova dhe nuk kishe pse ia lije Fifit

Graniti: Ju nuk talleni dot me mua

Sheila: Ishte shaka, po tregohesh shumë i vogël që reagove ashtu për një shaka

Paloma zgjodhi të ndërhynte në këtë përballje.

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Graniti i bën surprizën

Paloma: Hë se e di unë si je ti. Kështu i bën gjërat

Sheila: Mos u fut në këtë muhabet, mos fut spica

Paloma: Të kemi parë ne ty, zysha e “Bigut”

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Graniti i bën surprizën

Sheila: Kunja mua mos më hidh, se në fund je ti ajo që bën viktimën duke shpifur. Hajde betohu pak tani. Je mësuar të shesësh veten për 5 followersa.

Paloma: Është hera e parë dhe e fundit që më përmend gocën, të të vijë turp.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)