BREAKING NEWS

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”,
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u largua deri sa numëroi të gjithë votat”/ Ina Zhupa mes dhimbjes ndan lajmin e trishtë: Një nga djemtë më të mirë! Po na plas zemra

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u
x
BREAKING NEWS

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i deputetit të njohur të PD-së, rrëqeth me mesazhin politikani dhe jep lajmin tronditës: Më fal Armando…

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu
x
BREAKING NEWS

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është 22-vjeçari që vdiq mbrëmjen e sotme në Sarandë

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është
x
BREAKING NEWS

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë, ndërron jetë në spital 22-vjeçari

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në Sarandë shiu bën namin, ja mbathin pushuesit

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në
x
BREAKING NEWS

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i përkiste trupi i dekompozuar në Malin e Gramozit (Emri)

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i
x
BREAKING NEWS

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me Ramën në Sofje, Shqipëria ka probleme me...

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me
x

Gossip

VIDEO që po thyen rrjetin/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën i veshur si arush, djali nuk iu beson syve, e kap mat me një tjetër

VIDEO që po thyen rrjetin/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij, por i ndodhi një pabesi e pakëndshme.

Kur u afrua, djali e gjeti partneren në krahët e një tjetri dhe për të fshehur lotët vendosi sërish maskën e u largua.

Nuk dihen detaje lidhur me ngjarjen, por disa përdorues të Reddit pohojnë se djali me uniformë është kthyer në shtëpi pas shërbimit ushtarak dhe ka dashur vetëm t’i bëjë surprizë të dashurës së tij.

Një përdorues i Reddit, pohoi se ishte mik i tij, duke shkruar: “Djali që e ka tradhtuar e dashura e tij është miku im i ngushtë. E nxora për një birrë. Ai vendosi të bënte një pushim nga marrëdhëniet”.

Momenti kur djali befason të dashurën:

Më të lexuarat