BREAKING NEWS

Si u fal Porti i Durrësit me negociata sekrete, ja rregullat që janë shkelur në marrëveshjen e fshehtë të qeverisë me arabët

Si u fal Porti i Durrësit me negociata sekrete, ja rregullat që
x
BREAKING NEWS

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir Metës për kryetar të Bashkisë të Tiranës, pasi është spiun i ish-Sigurimit të Shtetit

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir
x
BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x

Gossip

Video që po 'thyen' rrjetin, rrengu që i punoi Ilir Shaqiri nënës së tij do t’ju bëjë të qeshni me lot

Video që po 'thyen' rrjetin, rrengu që i punoi Ilir Shaqiri

Personazhet publikë që vdesin të trembin prindërit e tyre. Jonida Maliqi, Greta Koçi dhe së fundmi edhe Ilir Shaqiri. Ja tek shohim balerinin e famshëm teksa i punon një rreng nënës së tij.

Ish-balerina e Teatrit të Operas dhe baletit, Mukades Erebara ka qenë duke pushuar në plazh dhe djali i saj nuk ka ngurruar aspak ti bëj një shaka. Sigurisht që ky moment për ne ndjekësit nga rrjetet sociale ka qenë komik, por për nënën e balerinit shqiptar s’ka qenë aspak i tillë.

Një moment të bukur televizivë Ilir Shaqiri me nënën e tij kanë patur edhe natën finale të Big Brother ku të dy kërcyen nën ritmin e muzikës së, Inva Mulës.