BREAKING NEWS

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve komunikon vendimin e fundit

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19,
x

Gossip

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Shokohen konkurrentët e emisionit të njohur televiziv, sulmohen nga qentë gjatë takimit të tyre të dashurisë

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Shokohen konkurrentët e

Një incident i papritur e ka shoqëruar takimin e dashurisë mes dy konkurrentëve të emisioni  “It’s my Love” në Kosovës. Bajrami dhe Erza, kanë dalë dje në një takim, i cili nuk ka shkuar dhe aq mirë.

Fillimisht Bajrami i kërkoi falje Erzës për vonesën për shkak se kjo e fundit kishte pritur një orë e gjysmë, dhe më pas të dy ulen pranë njëri-tjetrit dhe bisedojnë. Teksa flasin, dy qenë u afrohen afër dhe njëri nga ta i sulmon.

Erza largohet me vrap, ndërsa Bajrami luan me qenin, i cili për pak sa nuk e kafshon në këmbë.

Më të lexuarat