Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

(VIDEO) Qirinj, petale trëndafilash dhe shampanjë në shtrat/ Surprizuese ajo që mori Enca për ditëlindje

Postuar: 20/10/2018 - 14:14

Një ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Nën shoqërinë e motrës dhe mikeshave, ajo zgjodhi Parisin që të kalonte ditën e saj të veçantë.

enca

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka marrë surpriza të ndryshme, por motra e saj e ka lënë pa fjalë atë.

enca

Enca është surprizuar sapo ka hyrë në dhomën e hotelit, ku në tokë ishin të vendosur qirinj, petale me lule dhe në shtrat kishte shampanjë.

enca

E teksa shihni këto pamje, mund t’iu shkojë mendja se këtë dhuratë ia ka bërë ndonjë mashkull, Enca u ka paraprirë këtyre thashethemeve duke zbuluar se gjithë këtë e ka realizuar e motra, Uindi. Në videon e postuar në “Instastory”, Enca shkruan: “Kam motrën më fantastike në botë”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/01/2019 - 20:56

Gjatë ditës së djeshme aktori Bes Kallaku publikoi në rrjete sociale disa foto të 10 viteve më parë të këngëtarit Sinan Hoxha, duket treguar ndryshimin e tij mjaft të madh.
 

Postuar: 17/01/2019 - 20:54

Vajza e këngëtarit shqiptar Sabiani, Keisi solli këngën e saj të parë në bashkëpunim me Seldi Q

Postuar: 17/01/2019 - 20:40

Ornela Bregu është ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar.
 

Postuar: 17/01/2019 - 18:58

Këngëtari Sabian dhe vajza e tij Keisi njihen për marrëdhënie e ngushtë, që ata kanë me njeri t

Postuar: 17/01/2019 - 18:29

Jori Delli është një modele me origjinë shqiptare mjaft e njohur në Itali për fotot e saj provo

Postuar: 17/01/2019 - 18:13

Puntata e mbrëmjes së djeshme në emisionin “Soirre” ishte dedikuar jetës së natës.

Postuar: 17/01/2019 - 17:57

Nëse ju kujtohet, në kohën kur doli kënga “Mamani nejën”, para 7 vitesh Eneda Tarif