BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

(VIDEO) Sa më do nga 1-10? Kiara befason Luizin me përgjigjen e saj në orët e vona të mesnatës. Çifti planifikon jetën jashtë shtëpisë

(VIDEO) Sa më do nga 1-10? Kiara befason Luizin me përgjigjen e saj

Luizi dhe Kiara kanë diskutuar mbrëmjen e djeshme deri në orët e vona në lidhje me raportin e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Kiara tha se ka frikë të dojë dikë shumë pasi në përgjithësi gjërat e bukura që ka kaluar në jetë nuk kanë zgjatur shumë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Këngëtari e pyeti atë se sa e do nga 1-10, dhe Kiara befasoi duke i vendosur marrëdhënies së tyre një notë më të lartë nga sa mendohej.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kiara: Nuk dua të dua një njeri shumë. Kam frikë. Më duket sikur gjërat e bukura mbarojnë. Nuk më zgjasin shumë.

Luizi: Mos vallë je duke më thënë që ke rënë në dashuri me mua

Kiara: Nuk e di. Kam disa shenja që më shqetësojnë. Për mirë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Luizi: Mos mendo kurrë se ta marr për dobësi. As nuk e shfrytëzoj dhe të them që ka ra brenda kjo tani

Kiara: Po them që zakonisht që gjërat e bukura që më kanë ndodhur, kanë mbaruar. Ndoshta tani ndryshon.

Luizi: E di kur është gjëja më e bukur, kur të hapet dera dhe futet një bebi vogël dhe futet në shtrat

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kiara: Të shijojmë pjesën tjetër njëherë, bebi thotë ky. Nuk të kam bërë kot ty ashtu. Nuk kisha pikë pëlqimi. Ka qenë zero vërtetë

Luizi: Sa është sot, ka ardhur koha me të pyetur?

Kiara: 8

Luizi: 8? Çfarë janë ato të dyja? (qeshin)