BREAKING NEWS

Rama thirrje Asamblesë së OKB-së: Kthejini sytë nga siguria kibernetike, Shqipëria u sulmua nga Irani

Rama thirrje Asamblesë së OKB-së: Kthejini sytë nga siguria
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep njoftimin e rëndësishëm: Çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e njohur ruse lëshon alarmin: Katastroftë bërthamore...

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i Transparencës ndryshon sërisht çmimet, ja sa do të shiten karburantet

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i
x
BREAKING NEWS

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e të korruptuarve, zbulon se prokurorët specialë dhe agjentët e BKH po bashkëpunojnë me 20 skuadra të përbashkëta hetimore nga vendet e BE

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e
x
BREAKING NEWS

Nga pezullimi i “Air Albania”, tek tërheqja e mjekëve në spitalin e Fierit dhe mbajtja peng e Xhamisë së Namazgjasë, si ndryshoi qëndrim Edi Rama për gylenistët pasi Erdogan filloi të tërhiqte investimet në Shqipëri

Nga pezullimi i “Air Albania”, tek tërheqja e mjekëve
x
BREAKING NEWS

Ja 5 qokat e Edi Ramës për Erdoganin, nga masakrimi i shkollave të Gylenit, te blerja e dronëve 40 milionë euro nga dhëndri i Sulltanit turk

Ja 5 qokat e Edi Ramës për Erdoganin, nga masakrimi i shkollave
x
BREAKING NEWS

Ndryshon qëndrimi amerikan për njeriun e Malit me Gropa, Yuri Kim vizitë blic te spiuni Ilir Metaj, ish-Presdeinti distancohet nga “non grata” Sali Berisha

Ndryshon qëndrimi amerikan për njeriun e Malit me Gropa, Yuri Kim
x

Gossip

VIDEO/ Siç nuk e kemi parë asnjëherë, moderatorja e njohur shqiptare shfaqet e tensionuar dhe duke qarë me ngashërim! Çfarë ndodhi?

VIDEO/ Siç nuk e kemi parë asnjëherë, moderatorja e njohur

Kiara Tito ka zgjedhur që në rrjetet sociale të pasqyrojë vetëm gjërat e bukura dhe të shfaqet gjithnjë e buzëqeshur, si në ekran. Por, ka diçka që e bën çon atë në një gjendje shumë të keqe dhe moderatorja na e ka treguar vetë.

Ajo ka publikuar në TikTok një video ku shihet në tension dhe duke qarë. Shkaku? Ka qenë në një anije. ” Anijet janë një ‘Jo’ e madhe për mua.”-ka shkruar ajo krah videos. Më tej në komente ka shkruar se i ndodh gjithmonë për shkak të frikës dhe se as ilaçet nuk e qetësojnë.


Ndërkohë, së fundmi moderatorja ndodhet me pushime në Greqi. Nuk dihet se kush po e shoqëron atë, por me siguri mund të themi se Kiara nuk është shfaq me miq në rrjetet sociale nga ky udhëtim siç bën zakonisht. Ndonjë partner misterioz? Vetë ajo tha në një intervistë të para pak javëve se ishte ‘single’, por media të ndryshme kanë raportuar se Kiara ka nisur një romancë me një personazh jo të njohur për publikun.

VIDEO/ Siç nuk e kemi parë asnjëherë, moderatorja e njohur

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Prezantuesja u përfol së fundmi për një lidhje me Mozzik, por i hodhi shpejt poshtë këto pretendime. Lidhja e saj e vetme publike ka qenë ajo me Butrint Imeri, që vetë çifti nuk e pranoi kurrë. Që pas përfundimit të saj, rreth jetës private të Kiarës nuk dihet asgjë.

Më të lexuarat