BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Gossip

Video/ U arrestua nga policia me pistoletë pa leje, reagon Don Xhon, sqaron fansat

Video/ U arrestua nga policia me pistoletë pa leje, reagon Don Xhon, sqaron

 

Reperi i njohur Don Xhoni është arrestuar ditën e sotme në Prishtinë, pasi u kap me një pistoletë.

Sipas raportimeve, Xhonatan Isufi (emri i vërtetë i artistit) u arrestua në kryeqytet, sepse pas një kontrolli të detajuar, iu gjet dhe iu sekuestrua një revole dhe gjashtë fishekë.

Arrestimi thuhej të ketë ndodhur në rrugën ‘Tahir Zajmi’ në Prishtinë, pas një kontrolli të detajuar kur edhe është gjetur dhe sekuestruar një revole të tipit Zastava, kalibër 7.65 mm, si dhe gjashtë copë fishekë të këtij kalibri.

Ndërkaq, pas lajmit për arrestimin e tij, reperi ka shpërndarë një video në InstaStory duke konfirmuar se është i lirë.

Reperi ka hyrë edhe ‘live’ për t’u treguar fansave të tij se gjithçka është në rregull dhe ka shprehur respekt për Policinë e Kosovës dhe sjelljen e tyre.