BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja me sa vite burg (Emrat)

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja
x
BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x
BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x

Gossip

(VIDEO) “Vëllai i Madh” e ndaloi të hajë ëmbëlsirat, Arbana Osmani ndihmon Beniadën për recetën e duhur për ta gatuar vetëm për vete në shtëpinë e 'Big Brother'

(VIDEO) “Vëllai i Madh” e ndaloi të hajë

Kjo për shkak të dënimit që konkurrentja mori pasi kishte dëmtuar gjatë javës një nga raftet e dollapit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Këtë mëngjes, Beniada pyeti se “për sa kohë, nuk mund të hajë nga ëmbëlsirat”. Ndërkohë, ajo nisi të mendojë për një ëmbëlsirë që mund ta konsumojë vetë. Modelja mori librin e recetave të Arbana Osmanit, ndërsa tha se do të bëjë një recetë të shijshme, që nuk do e ndajë me të tjerët, pasi ata shijuan ëmbëlsirat e pastiçerisë.

(VIDEO) “Vëllai i Madh” e ndaloi të hajë

(VIDEO) “Vëllai i Madh” e ndaloi të hajë

Më të lexuarat