BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në Mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, Paloka nxjerr mediat jashtë

Çfarë ndodhi në Mbledhjen e Këshillit Kombëtar
x
BREAKING NEWS

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Janë të përfshirë edhe grupe nga Rusia dhe Serbia, ja pse Rama ua fsheh informacionet qytetarëve

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të organizohen primaret në PD

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të
x
BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x

Gossip

Video/ Ylli Limani bën deklaratën që i habiti të gjithë, i thotë ‘Të dua’ reperes shqiptare në mes të koncertit

Video/ Ylli Limani bën deklaratën që i habiti të

Loredana dhe Ylli Limani janë padyshim ndër artistët më të pëlqyer, të cilët gëzojnë një miqësi të ngushtë prej vitesh. Së fundmi, është bërë virale një video, ku shihet Loredana e cila ka marrë në një prej koncerteve që ka mbajtur këngëtari së fundmi.

Në një moment, gjatë performacnës, Ylli thotë ‘Loredana, të duaaaaaa’. Reperja nuk bën asnjë reagim por vijon të këndojë dhe kërcejë me këngën e tij dhe Noizy-t. Ky moment është kapur nga fansat, të cilët më pas e kanë shpërndarë në rrjete sociale.

Kujtojmë që Loredana është mjaft e komentuar jo vetëm për muzikën që bën por edhe për jetën personale. Marrëdhënia e trazuar me Mozzikun, babain e vajzës së saj, ribashkimi dhe ndarja, dhe së fundmi miqësia me Noizy-n ka bërë që të përflitet kaq shumë.